Hankige inspiratsiooni Tänavavaate lugudest

Sansibari pilt

Sansibar

Tänavavaate usaldusväärsed fotograafid rühmast nimega „World Travel in 360 (WT360)“ räägivad projektist „Zanzibar“, oma ühisalgatusest Tansaania valitsusega, mille eesmärgiks on Sansibar kaardile kanda. Federico Debetto, Nickolay Omelchenko ja Chris du Plessis sõitsid Tansaaniasse, et luua alus saarte kaardistamiseks, harida kohalikke Tänavaate pildistamise küsimustes ning üles ehitada jätkusuutlik mudel, mille abil kogukond saaks ise projektiga jätkata.

Myanmari pilt

Birma

Avastage Myanmari selle video abil, milles näidatakse suurepärast tööd, mida on teinud fotograaf Nyi Lynn Secki ja tema kolleegid ettevõttest 3XVIVR Productions. 3XVIVR pühendas palju aega ja jõudu oma eriprojektile, mille eesmärk oli Myanmar Tänavavaate abil digitaliseerida ning säilitada selle maa kultuuripärand 360° vaates.

Pilt Zimbabwest

Zimbabwe

Vaadake, kuidas Tawanda Kanhema jutustab Zimbabwe kaardistamisest Tänavavaate abil. Tawanda reisis tagasi oma kodumaale Zimbabwesse eesmärgiga jäädvustada riigi pealinna Harare ja rahvusvahelise turismiobjekti Victoria joa Tänavavaate pildimaterjal Google Mapsis. Hiljuti laiendas ta oma projekti, et hõlmata ka muid olulisi kohti Zimbabwe lähiümbruses.

Keenia pilt

Keenia

Tutvuge programmis Local Guides osalejate ja Tänavavaate usaldusväärsete fotograafidega, kes kaardistavad Keeniat. Nende soov vahendada maailmale Keenia haruldast ilu tõi nad otse Tänavavaate kui selle eesmärgi saavutamiseks parima tööriista juurde.

Armeenia pilt

Armeenia

Kuulake, mida on öelda Joe Hacobianil, kes on üks MTÜ Armenia360 asutajatest. Joe kõneles 2019. aasta kohtumisel Street View Summit Londonis oma tiimi reisist, mille eesmärgiks oli tema esivanemate iidse maa kaardistamine. See lugu räägib sellest, kuidas igaühel on võimalik Tänavavaate abil enda jaoks olulised kohad kaardile lisada.

Pilt Bermudast

Bermuda

Uurige, kuidas Bermuda Turismiamet palkas Tänavavaate usaldusväärse agentuuri Miles Partnership koguma Tänavavaate pilte. Miles Partnership aitas Bermuda Turismiametil optimeerida oma veebikuvandit Google Mapsis ja parandada kohalike ettevõtete leitavust, võimaldades turistidel reisi plaanides (või sellest unistades) Bermudat ka virtuaalselt uurida.

Pilt Tongast

Tonga

Grid Pacificu asutajad Tania Wolfgramm ja Wikuki Kingi dokumenteerivad Tonga kaardistamise reisi. Tonga ja teiste Vaikse ookeani saarte kultuuri edendamiseks alustasid nad suurejoonelise plaani elluviimist, mille eesmärk oli kogu saarestik kaardistada ja see Tänavavaatesse lisada. Nende hämmastavat lugu saate vaadata siin.