Tänavavaate usaldusväärsete fotograafide eeskirjad

Need eeskirjad kehtivad kõigi Tänavavaate usaldusväärsusprogrammis osalejate kohta, kes koguvad oma klientide nimel pildimaterjali, mida Google'i teenustes kasutada.

Meie Tänavavaate usaldusväärsete fotograafide eeskirjad hõlmavad nelja teemat.

  • Läbipaistvusnõuded: teave, mida peate klientidega jagama
  • Keelatud toimingud: asjad, mida te ei tohi teha, kui soovite avaldada või hallata klientide nimel Google'i teenustesse üles laaditud pildimaterjali
  • Brändingujuhised: nõuanded Google'i brändielementide sobivaks kasutuseks
  • Kvaliteedinõuded: juhised klientide Google'i reklaamikontode korrastamiseks

Läbipaistvusnõuded

Selleks et kliendid mõistaksid täielikult Google'i teenustesse piltide üleslaadimise eeliseid, peab neil olema teadlike otsuste langetamiseks õige teave. Seega nõuame kõigilt oma usaldusväärsetelt osapooltelt neid otsuseid mõjutava teabe korral läbipaistvust. Peale allpool kirjeldatud nõuetele vastamise peavad usaldusväärsed osapooled esitama mõistlikkuse piires klientidele nõudmise korral muud asjakohast teavet.

Oma fototeenuseid müües tuleb teil kindlasti tegutseda sama läbipaistvalt ning mõista teiste inimeste, brändide ja kohalike seadustega seotud kohustusi ja õigusi.


Google'i brändide sobiv kasutus

Google Mapsi brändi Tänavavaade ja usaldusväärsuse märki saavad turunduseesmärkidel kasutada ainult fotograafid ja ettevõtted, kes on saavutanud staatuse „Usaldusväärne“. Kui olete usaldusväärne fotograaf, soovitame teil oma eristaatust esile tõsta. Usaldusväärsed profid tohivad kasutada usaldusväärsuse märki, logotüüpi ja brändinguelemente, sh Google Mapsi, Tänavavaate või muude üksustega seotud logosid. Allpool selgitatakse, mida nendega tohib teha ja mida mitte. Kui arvate, et keegi rikub Google'i brändivarade kasutusreegleid, saate probleemidest teavitada siin. Kõigi teiste Google'i brändivarade korral saate sobimatust kasutusest teavitada siin.


Usaldusväärse pildikvaliteedi nõuded


Keelatud toimingud


Teave meie eeskirjade kohta

Tutvuge kindlasti põhjalikult Google’i Tänavavaate usaldusväärsete fotograafide eeskirjadega ja hoidke end nendega kursis. Kui arvame, et rikute meie eeskirju, võime teiega ühendust võtta, et uurida põhjalikult teie tegevust ja nõuda parandusmeetmete võtmist. Tõsiste või korduvate rikkumiste puhul võime teid usaldusväärsuse programmist eemaldada ning võtta ühendust teie klientidega, et neid sellest teavitada. Võime ka takistada teie panustamist Google Mapsi teenustesse.

Lisaks nendele eeskirjadele rakenduvad ka olemasolevad kolmandatele isikutele kehtida võivad tingimused ja eeskirjad, sh järgmised.