Tõmmake oma ettevõttele Google Mapsis tähelepanu

Meelitage Google Mapsis pilkupüüdvate ettevõttepiltidega ligi rohkem kliente. Tehke kaasahaarava virtuaalse ringkäigu loomiseks koostööd Tänavavaate professionaaliga või hankige Tänavavaatega ühilduv varustus ja jäädvustage pilte ise.

360-kraadised pildid ja ringkäigud annavad tulemusi

Teie ettevõtte kirje kvaliteetsed fotod võivad parandada kasutuskogemust ning aidata klientidel teid hõlpsamini leida. 360-kraadised ringkäigud võimaldavad klientidel heita pilku teie ettevõtte siseruumidesse juba enne saabumist ning suurendada teie nähtavust veebis.

Ikoon Nähtavus

62% külastajatest eelistab poe interjööri fotodega kirjeid.

Ikoon Virtuaalne ringkäik

Fotode ja virtuaalse ringkäiguga kirjed tekitavad huvi kaks korda suurema tõenäosusega.

Ikoon Kirje

Täielikud kirjed tekitavad usaldusväärsust ning hästi koostatud kirjeid vaadatakse 78% suurema tõenäosusega.

Ikoon Ettevõte

Keskmiselt 41% Google Mapsi ettevõtteotsingutest toob endaga kaasa kohapealse külastuse.

Ikoon Kliendi motiveerimine

Fotode ja ringkäikudega kirjed motiveerivad kliente ostma 29% juhtudel.


Näidake oma ettevõtet iga nurga alt

Näidake oma usaldusväärsust ja aidake klientidel teid kiiremini leida, avaldades oma ettevõtte kohta kaasahaarava virtuaalse ringkäigu või värskendades oma asukoha tänavavaadet. Küsige abi Tänavavaate usaldusväärselt fotograafilt või jäädvustage ja avaldage fotosid rakenduse Street View abil ise.

Ettevõtete omanikud

Palgake Tänavavaate usaldusväärne fotograaf

Töötage koos professionaaliga, kes on spetsialiseerunud Google Mapsi jaoks paeluvate piltide jäädvustamisele. Kui vajate värskeid tänavataseme pilte, et näidata Tänavavaates oma uut fassaadi, või soovite luua kaasahaarava ringkäigu oma ettevõtte siseruumidest, siis sirvige palgatavate loendeid, leidke lähedalasuv proff ja laske tal selle eest hoolt kanda.

360-kraadine ringkäik

Looge 360-kraadine ringkäik

Jäädvustage ning avaldage ise Tänavavaatega ühilduva varustuse abil 360-kraadiseid pilte. Kasutage professionaalseid töövahendeid, et saaksite jätta klientidele endast hea mulje, ning kasutage 360-kraadiste fotode Google Mapsis jagamiseks või nende sinna edastamiseks või seal avaldamiseks rakendust Street View.

Mida professionaalilt oodata?

Kui soovite tõmmata oma ettevõttele tähelepanu, võib kogenud Tänavavaate panustaja aidata muuta teie ettevõtte veebis nähtavamaks, nii et see tõuseks Google Mapsis esile. Kuid enne alustamist on oluline mõista kõigi osapoolte rolle.

Ettevõtete omanikud

  • Kui palkate oma ettevõttest pildimaterjali kogumiseks usaldusväärse fotograafi, siis arvestage, et Google ei saa garanteerida tema teenuste kvaliteeti.
  • Kõik fotosessiooni tingimuste, teenuste ja hinnaga seotud läbirääkimised on teie ja fotograafi vahelised.
  • Tasu virtuaalse ringkäigu või piltide eest tuleb maksta usaldusväärsele fotograafile. Ühtki makset ei tehta Google’ile ega Google’i kaudu.
  • Kui teil tekib vaidlus, peate selle lahendama fotograafi või agentuuriga sõlmitud lepingu tingimuste kohaselt.
  • Kui soovite teatada probleemist, mis on seotud Tänavavaate usaldusväärse fotograafi teenustega, täitke see vorm.

Tänavavaate teenuste kasutamine

„Street View ready“-tähistusega tehnoloogia abil saavad usaldusväärsed profid luua ja avaldada tänavataseme pildimaterjali, et uuendada teie piirkonna tänavavaateid.

  • Kuigi Google ei palka fotograafe ega agentuure, võimaldame panustajatel avaldada teedest ajakohast Tänavavaate pildimaterjali. Meie palgatavate loend sisaldab fotograafe ja agentuure, kes on panustanud kauneid ja kvaliteetseid pilte ning tõendanud nii oma asjatundlikkust ja oskusi.
  • Google jätkab sõitmist läbi paljude riikide, et pakkuda teile pildimaterjali, mis täiustab teie kasutuskogemust ja aitab teil avastada ümbritsevat maailma. Vaadake, kuhu me järgmisena suundume, et näha, kas jõuame varsti teie juurde, või võtke ühendust usaldusväärse profiga, kui soovite kiiresti värsket pildimaterjali.