Ressursid

Vaadake Google'ist lisateavet ettevõtteteabe haldamise kohta sellest olenemata, kas te alles alustate või teil on mõni konkreetne küsimus.

KKK-d

Laienda kõiki Sule kõik
 • Kui palju maksab teenuse Google'i minu ettevõte kasutamine?

  Kõik saavad kasutada teenust Google'i minu ettevõte tasuta. Mõtleme seda tõsiselt. Samuti saate sellelt saidilt lisateavet selle kohta, kuidas kasutada Google'i reklaame ettevõtte edendamiseks.

 • Kas Google'i Minu ettevõttel on mobiilirakendus?

  Jah, ja see on tasuta. Võite teha oma veebikontol kõik, mida te juba teete, ja seejärel mõne rakenduse Google'i minu ettevõtte puhul. Täiustatud funktsioonid muudavad lihtsamalt ärikliendi profiili loomise. Rakenduse abil saate:
  - lisada ja muuta uusi äriandmeid otse Profiiliredaktori kaudu.
  - Pildistada fotosid ja täiustada neid mitmete kaasaegsete filtritega, mida saate seejärel otse oma ettevõtte profiilile postitada.
  - Loo uusi pakkumisi, värskendusi ja sündmusi puudutavaid postitusi.
  - Vaadake, kes suhtleb teie äriprofiiliga ja jätkab ühendust vahekaardil Kliendid. Vahekaardil Kliendid saate kommentaare, sõnumeid otse klientidega vastata ja näha, kes teie äritegevust jälgib.
  Hankige rakendus Android või iOS jaoks.

 • Mille poolest erinevad teenused Google'i minu ettevõte, Google Places ettevõtetele ja Google+ lehtede juhtpaneel?

  Kui kasutasite enne oma ettevõtteteabe haldamiseks teenust Google Places ettevõtetele või Google+ lehtede juhtpaneeli, viidi teie konto automaatselt üle teenusesse Google'i minu ettevõte.

 • Kas mul on teenust Google'i minu ettevõte vaja, kui mul on juba veebisait?

  Teenus Google'i minu ettevõte täiendab teie olemasolevat veebisaiti, pakkudes teie ettevõttele avalikku identiteeti ja kohalolekut Google'is. Teave, mille oma ettevõtte kohta esitate, võidakse kuvada Google'i otsingus, Mapsis ja teenuses Google+.

 • Kuidas hallata mitut ettevõtte asukohta?

  Kui teie ettevõttel on kümme või enam asukohta, saate need kõik korraga lisada, kasutades hulgiüleslaadimise tööriista. Avage teenus Google'i minu ettevõtte asukohad, kus saate oma asukohad üles laadida ja neid muuta. Vaadake lisateavet.

 • Kas saan kasutada teenust Google'i minu ettevõte, kui mul ei ole füüsilise asukohaga kauplust?

  Loomulikult. Oma ettevõtte üksikasjad saate Google'isse lisada nii aadressiga kui ka ilma sellest olenemata, kas tegutsete kodus või on teil teeninduspiirkond.

 • Kas Google Mapsi nööpnõelad on väga teravad?

  Kuidas need muidu paigal püsiksid?

Hankige kiiresti abi.

Abikeskus

Hankige abi Google'is alustamise ning ka ettevõtteteabe haldamise ja reklaamimise kohta.

Lisateave

Liituge kogukonnaga.

Google'i minu ettevõtte kogukond

Esitage küsimusi ja algatage arutelusid teiste ettevõtteomanikega.

Liituge aruteluga