Hallake kohe

Teie ettevõtteprofiili küsimused, vastatud

Ettevõtteprofiili KKK-d

Teie ettevõtteprofiil on tasuta tööriist, mis võimaldab teil kontrollida, kuidas teie ettevõtet Google'i otsingus ja Mapsis kuvatakse. Ettevõtteprofiili abil saate võtta ühendust klientidega, postitada värskendusi, loetleda tooteid ja teenuseid, võtta vastu veebitellimusi jpm.

Vaadake lisateavet selle kohta, kuidas Google teie ettevõtte kohta teavet hangib

Jah, Google’is ettevõtteprofiili loomine on tasuta. Klientide arvu suurendamiseks looge tasuta profiil ning hallake seda Google’i otsingus ja Mapsis.

Mobiilseadmes saate kasutada oma ettevõtteprofiili haldamiseks Google Mapsi rakendust. Arvutis saate seda teha brauseris otse Google'i otsingu kaudu.

Lisateave Otsingus ja Mapsis profiili värskendamise kohta

Jah, ettevõtte füüsilise aadressi puudumise korral võib teil olla profiil tingimusel, et puutute klientidega vahetult kokku. Samuti võib profiil olla hübriidettevõttel, mis teenindab kliente ettevõtte aadressil ja külastab kliente või toimetab neile kauba otse kätte. Lisaks võib profiil olla teeninduspiirkonnaga ettevõttel, mis külastab kliente või toimetab neile kauba otse kätte, kuid ei teeninda neid ettevõtte aadressil, näiteks torulukksepal või koristusteenusel.

Teeninduspiirkonnaga ettevõtte profiili taotlemise ja kinnitamise juhend

Jah, tasuta ettevõtteprofiil täiendab teie veebisaiti, kuna teeb ettevõtte praeguse veebisaidi Google’i otsingus ja Mapsis nähtavamaks.

Enamik ettevõtjaid kinnitavad omanikuõigust telefoni või SMS-i teel või taotlevad Google’ilt oma aadressile postkaardi saatmist.

Lisateave ettevõtte kinnitamise kohta

Kinnitamine võimaldab meil kontrollida, kas olete ettevõtte õiguspärane omanik, kellel on luba ettevõtteprofiili hallata. Teie turvalisus on meile tähtis ja me ei soovi, et teie profiili teeks muudatusi keegi peale teie või teie heaks kiidetud haldurite.

Atribuute kasutades on teil võimalik oma ettevõtteprofiilil näidata, et pakute nii füüsilisi kui ka veebiteenuseid.

Lisateave veebiteenuste näitamise kohta

Jah, saate arvustustele vastata, kui olete oma kontosse sisse logitud. Arvustusele vastamisel kuvatakse teie vastus Google’i otsingus ja Mapsis kliendi arvustuse all ja sellel on silt „Vastus omanikult“.

Lisateave arvustustele vastamise kohta

Jah. Kui ettevõte osutab kindlaid teenuseid eri aegadel (nt eakate teenindusaeg, kohaletoimetamine, kaasaostmine), saate erandliku lahtiolekuaja määramise asemel seadistada funktsiooni „Rohkem lahtiolekuaegu“.

Rohkemate lahtiolekuaegade seadistamise juhend

Kasutage atribuute, et anda klientidele teada, millised on pakutavad teenused – näiteks „Kohapeal söömine“ või „Tänaval kättesaamine“. Samuti saate märkida, milliseid ettevaatusabinõusid on teie ettevõte rakendanud – näiteks „Maskikandmine on kohustuslik“, „Kontrollitakse töötajate kehatemperatuuri“ või „Külastuste vahepeal desinfitseeritakse pindasid“. Lugege lähemalt, kuidas oma ettevõtte atribuute lisada või muuta.

Lisateave atribuutide muutmise kohta

Värskendage menüüd, kui olete muutnud serveeritavaid roogi või kui teil on klientide ligimeelitamiseks eri- või sooduspakkumisi. Menüü värskendamiseks logige sisse ettevõtteprofiili. Klõpsake vasakpoolses menüüs valikutel Teave > Menüü. Seejärel muutke või lisage üksusi.

Lisateave menüü värskendamise kohta

Nüüd saab ettevõtteprofiili värskendada otse Google’i otsingus ja Mapsis. Alustamiseks logige sisse Google’i kontosse, mille abil olete ettevõtte kinnitanud. Tööriistadele juurdepääsemiseks puudutage Google Mapsi mobiilirakenduse ülaservas oma profiilipilti ja valige „Teie ettevõtte profiil“. Google’i otsingus otsige profiili värskendamiseks oma ettevõtet nime järgi või otsige fraasi „minu ettevõte“.

Lisateave Otsingus ja Mapsis profiili värskendamise kohta

Ettevõtteprofiilid on asendanud järgmised teenused: Google Places ettevõtetele, Google’i kirjed ja Google+ ettevõttelehed.

Jah. Meie esiletõstetud partnerite programm tõstab esile partnereid, kes osutavad Google'i minu ettevõte laiemale kaupmeeste kogukonnale väärtuslikke teenuseid.

Lisateave esiletõstetud partnerite kohta

Anname igat liiki ettevõtete käsutusse kasvamiseks ja edu saavutamiseks vajalikud tööriistad alates kohandatud soovitustest kuni teie töövoo täiustamiseni.

Rohkem tööriistu

Suurema arvu klientideni jõudmiseks võite kasutada Google Adsi. Google Ads suunab inimesed teie ettevõtte juurde, olenemata, mida te müüte.

Lisateave Google Adsi kasutamise kohta

Liituge vestlusega

Hallake kohe