Võltsingust teavitamine

Keegi ei soovi langeda võltstoote ostmise ohvriks. Võltstooted sisaldavad kaubamärki või logo, mis on identne teise kaubamärgiga või sellest raskesti eristatav. Need matkivad toote brändi omadusi, üritades end müüa brändi omaniku ehtsa tootena.

Google suhtub võltstoodete reklaamimisel või müümisel meie teenuste kasutamisse täie tõsidusega. Google'i hostitud toodete või teenuste kasutamisel toodete reklaamimiseks või müümiseks kehtivad võltstoodete kasutamise vastu kindlad eeskirjad. Oleme panustanud suures ulatuses inseneritööd ja masinressursse, et vältida meie eeskirju rikkuvat väärkasutust (sh võltsimist). Siiski on suurem osa Google'i otsingutulemustes esitatud veebisaitidest kolmanda osapoole saidid, mitte Google'i hostitud tooted ega teenused. Kui teile teeb saidil kuvatud sisu muret, võtke otse ühendust saidi omanikuga, või kui teil on kohtuotsus, kaaluge meie vabatahtliku kohtuotsuse protseduuri kasutamist. Vaadake meie turvalisust puudutavaid nõuandeid Internetist ostmisel, mille abil saate võib-olla tuvastada saidid, mis müüvad võltstooteid.

Pakume klientidele ja brändi omanikele ka vorme, mille kaudu teavitada väärkasutusest. Leiate need konkreetsete toodete abikeskustest (vt kõiki Google'i abikeskusi) ja need on järgmised.