Pahalaste vältimine

Oma teabe turvalisuse tagamiseks ei pea te olema tehnikaspetsialist. Tutvuge juhistega, mille abil saate end võrgus kaitsta (nt tugeva parooli valimine ja viirusetõrjetarkvara installimine), ja meetoditega, millega teie teabe ja seadme turvalisuse tagamise eest võitleme.

 • Pettuste vältimine

  Paljud inimesed, keda võrgus kohtate, on suurepärased, kuid tilk tõrva meepotis rikub kogu mee. Petturite vältimiseks ja veebis ohutult ajaveetmiseks järgige neid kolme lihtsat nõuannet.

  Lisateave

 • Kuidas saame teid aidata pettuste eest kaitsta

  Nagu päris maailmas, leidub ka Internetis kelme ja petiseid. Lugege lisateavet selle kohta, mida Google pettuste vältimiseks teeb.

  Lisateave

 • Identiteedivarguse vältimine

  Kui te ei jätaks oma välisust lukustamata, siis miks jätta oma võrguidentiteedi turvalisus tagamata? Kui oskate ära tunda mõnd tavalisemat kuritegelikku pettust, saate end kaitsta võrgupettuse ja identiteedivarguse eest.

  Lisateave

 • Kuidas saame teid aidata identiteedivargusega võitlemisel

  Lisateave selle kohta, kuidas Google aitab identiteedivarguse vastu võidelda.

  Lisateave

 • Seadme puhtana hoidmine

  Vaadake, millised märgid tavaliselt näitavad, et seade võib olla nakatunud pahavaraga – pahatahtliku tarkvaraga, mille eesmärk on teie seadet või võrku kahjustada, ja vaadake, kuidas saate end kaitsta.

  Lisateave

 • Kuidas saame teid aidata arvuti ja seadme puhtana hoidmisel

  Vaadake, kuidas Google aitab teie arvutit ja seadet kaitsta pahavara eest.

  Lisateave