Rakendused, mis töötavad Google'i pilvprintimisega
Siin loetletud rakendused töötavad Google'i pilvprintimisega. Prinditöö esitamisel saate töö jälgimiseks kasutada Google'i pilvprintimise haldamise lehte.

Kõikides seadmetes

Google Chrome
Google'i pilvprintimise kaudu saate printida mis tahes Chrome'i brauseri avatud vahelehe. Chromebookides on pilvprintimine printimise vaikevalik.
Google'i rakendused mobiilile
Kui avate Gmaili või Google Drive'i oma telefoni brauseris, saate Google'i pilvprintimise kaudu printida mis tahes meili, dokumendi, arvutustabeli või Drive'i faili. Funktsiooni print2docs abil saate ka mis tahes faili turvalisena hoidmiseks oma Drive'i kontole salvestada.

Android-seadmes

PrinterShare'i™ mobiilne printimine
Mobiilne printimine on Androidi rakendus, mis toetab eri tüüpi printimist, sh Google'i pilvprintimist. Sellega saab printida pilte, veebilehti, kalendrisündmusi, kontakte, tekstsõnumeid, meile, Google'i dokumente ja teisi faile.
Fiabee
Fiabee on pilvega sünkroonimise rakendus, mis võimaldab teil dokumente Androidi või Chrome'i rakendustest Google'i pilvprintimises printida.
Google'i pilvprintimine
Pilvprintimine on ametlik Androidi rakendus printimiseks Android-seadmetest teenuses Google'i pilvprintimine. Kui see on installitud, saate rakendusega jagada dokumente, fotosid või PDF-e, valida oma printeri ja eelistatud prindivalikud ning vajutada nuppu Prindi – nii lihtne see ongi. Avage rakendus, et vaadata hiljuti esitatud prinditöid, kontrollida nende praegust olekut ja valida allalaaditud failid, mille soovite printida.

iOS-i seadmes

PrintCentral Pro
PrintCentral Pro on iOS-i rakendus, mis võimaldab teil printida eri teenustes, sh Google'i pilvprintimises. PrintCentral Pro abil saate printida meile ja manuseid, kontakte, veebilehti, tekstsõnumeid ning muud.

Maci või Windowsi arvutis

Mis tahes veebibrauser
Kui näete mis tahes veebilehel nuppu „Prindi” koos Google'i pilvprintimise logoga, saate printida brauserist lahkumata.
Google'i pilvprintimine Windowsi jaoks
Google'i pilvprinter võimaldab teil Windowsis mis tahes rakendusest hõlpsalt oma pilvprinteritega printida. Installige lihtsalt printer, seejärel printige samamoodi, nagu tavaliselt teistest rakendustest prindite.

Ettevõtetele ja haridusasutustele

Google'i pilvprintimise konnektor
Google'i pilvprintimise konnektor on Chrome'i sisse ehitatud konnektori eraldiseisev versioon. Selle abil saab pärandprinterid ühendada Google'i pilvprintimisega, et pääseksite neile kõikjalt juurde. Erinevalt Chrome'i konnektorist töötab eraldiseisev versioon Linuxi või Windowsi teenusena, et seda oleks lihtsam hallata ning see oleks ettevõtete ja koolide jaoks paindlikum.
uniFLOW
uniFLOW on turvaline printimise ja skannimise haldussüsteem, mis võimaldab organisatsioonidel juhtida ja hallata printimisprotsessi. uniFLOW pakub aruandluse, eelarve juhtimise, tööde marsruutimise ja turvalise printimise funktsioone mis tahes printerile, võimaldades kasutajatel esitada töid Google'i pilvprintimise, Windowsi ja Maci klientide, meilide või mobiilseadmete kaudu.
PaperCut
PaperCut jälgib ja juhib prinditöid mis tahes seadmes, mis toetab Google'i pilvprintimist. Kõik teie PaperCuti hallatud printerid toetavad Google'i pilvprintimist ja kasutajakontod vastendatakse Google'i identiteetide abil.