Funktsioonid

Chrome'iga on klassiruumis lihtne kasutada moodsaid HTML5 ja veebirakendusi, ilma et peaksite muretsema, kas pärandbrauser jõuab ajaga kaasas käia.

Laadige all Chrome'i MSI

Chrome'i MSI-pakett Windowsile 10/8.1/8/7 64-bit

(Chrome'i MSI-pakett Windowsile 10/8.1/8/7 32-bit)

Laadige all Chrome'i MSI

Chrome'i MSI-pakett Windowsile 10/8.1/8/7 32-bit

(Chrome'i MSI-pakett Windowsile 10/8.1/8/7 64-bit)

Kiirus

Kiirus ergutab õppimist. Sellepärast on Chrome igas aspektis kiire: töölaualt käivitamisel, veebilehtede laadimisel ja sisukate õppetööriistade käitamisel. Chrome töötab kiiresti isegi vanematel masinatel, mistõttu saate säästa raha praeguse riistvara eluea pikendamisega.

Turvalisus

Google Chrome for Education kasutab näiteks Google'i ohutu sirvimise ja liivakastide tehnoloogiaid, et õpilasi ning õpetajaid pahatahtlike veebisaitide, viiruste, pahavara ja andmepüügi eest kaitsta. Chrome'i saitidevaheline skriptimiskaitse pakub täiendavat turvalisust saitide vastu, mis üritavad rünnata koolivõrkusid või varastada kasutajate identiteeti.

Google Apps for Education

Chrome'i on algusest peale arendatud Google Apps for Educationi toodete komplekti optimeerimiseks. Chrome toetab mitmesuguseid funktsioone, mis ei ole muudes brauserites saadaval, näiteks võrguühenduseta Gmail, Docs ja Calendar, ning ka töölauamärguandeid ja redigeerimisfunktsioone, nagu pukseerimine ning lõikamine ja kleepimine.

Lihtsus

Chrome'i on lihtne juurutada ja hallata. Selmet kulutada aega brauseri konfiguratsioonidele ja Interneti-juurdepääsu tagamisele, saavad IT-administraatorid Chrome'i kohandada ja juurutada vajaduste järgi. Näiteks saavad nad rühmareeglite abil jõustada teatud laienduste ja Chrome'i veebipoe rakenduste kasutamise kõigile õpilastele, andes õpetajate rühmadele samas vaikejuurdepääsu erinevatele rakendustele, laiendustele ja saitidele.

Kohandamine

Chrome'i veebipoes on sadu õppe- ja koostöölaiendusi ning -rakendusi, mida saab Chrome'iga ühendada ja õpilastele ning õpetajatele levitada. Täielik HTML5 tugi ilma operatsioonisüsteemi uuemale versioonile üle minemata võimaldab õpilastel ja õpetajatel käitada võimsaid ning skaleeritavaid veebirakendusi Windowsis, OSX-is ja Linuxis.

Täiendused

Chrome'i juurutamine tähendab paremat toimivust ja turvalisust ilma operatsioonisüsteemi uuemale versioonile üle minemata või kallist klienttarkvara ostmata. Jätke oma praegune brauser alles, et Internet Exploreris pärandrakendusi käitada, ja juurutage kogu koolis Chrome, et see ülejäänu eest hoolitseks.