Tänapäevane brauser töötamiseks.

Juurutage Chrome for Work oma ettevõttes ja hallake seda.

Laadige all Chrome'i MSI

Chrome'i MSI-pakett Windowsile 10/8.1/8/7 64-bit.Ei ole saadaval Windows RT jaoks.

(Chrome'i MSI-pakett Windowsile 10/8.1/8/7 32-bit)

Laadige all Chrome'i MSI

Chrome'i MSI-pakett Windowsile 10/8.1/8/7 32-bit.Ei ole saadaval Windows RT jaoks.

(Chrome'i MSI-pakett Windowsile 10/8.1/8/7 64-bit)

Kuna kasutate Chromebooki, ei ole teil vaja Chrome'i alla laadida. Nautige!

Kaplan

Mõni aasta tagasi võimaldas brauser lihtsalt töötajatel veebisisu juurde pääseda. Nüüd on brauser ettevõtte jaoks ülioluline. Suundume ettevõttega pilveteenuste poole ja Chrome'i kasutuselevõtmine on üks samm selles suunas.”

Patrick Della Peruta, töölauatehnoloogia juht

Sanmina-SCI

Maailma ühtede keerukaimate elektroonikaseadmete tootjana mõistab Sanmina-SCI lihtsuse abil saavutatud äriefektiivsuse väärtust. Kasutame Chrome'i, kuna see muudab veebitehnoloogiate keerukuse võimsaks, hõlpsalt kasutatavaks ja lihtsalt hallatavaks brauserikogemuseks.

Elliot Tally, ettevõtte rakenduste vanemjuhataja

News International

Pärast Chrome'i juurutamist rääkisid töötajad meile, kui palju kiirem on Chrome võrreldes vana brauseriga. Kui püüate Internet Exploreris avada 15 vahelehte, jääb see venima, kuni peatub. Chrome'i puhul (kasutades sama riistvara) pole see probleem.

Gareth Wright, äritoimingute juht

Lisateave

USA välisministeerium

Chrome'i kasutamine brauserivalikuna võimaldab meil täielikult ära kasutada nii Chrome'i kiirust – alates kiirest käivitumisest kuni veebisaidi kiire laadimiseni – kui ka võimet juurde pääseda kõigile tänapäevastele veebisaitidele, samuti laseb see meie töötajatel oma tööd palju tulemuslikumalt teha.

Chris Bronk, teabeõiguste halduse (IRM) e-diplomaatia teenistuse vanemnõunik

Lisateave

Pearson

Pearson võttis kasutusele pilveteenuse, pakkudes töötajatele tõelist vabadust töötamisviisi ja asukoha valimisel. Google Apps for Work, mida toetab Chrome'i suurepärane jõudlus ja paindlikkus, on globaalse avatuse, koostöö ning uuenduse keskpunkt.

Nik Clarke, lõppkasutaja-süsteemiarenduse asepresident

Appirio

Appirio tunneb brauserist Google Chrome for Work rõõmu. Meie ettevõte töötab pilves, mistõttu on vaja turvalist, lihtsat ja hõlpsasti juurutatavat brauserit. Appirio kõik töötajad on üle läinud Chrome'ile, samuti soovitame Chrome for Worki oma klientidele.

Glenn Weinstein, tehnoloogiajuht

Vision7 International

Mida vähem tugikõnesid me oma töötajatelt saame, seda parem – ja mitte keegi ei helista kunagi Chrome'iga seotud probleemide pärast.

François van Doesburg, IS&IT asepresident

Lisateave

Boise'i osariigi ülikool

Chrome'iga ei pea muretsema kasutajate pärast, kes klõpsavad viibal ja nõustuvad värskendusega, mis võib põhjustada turbeprobleeme, kui seda õigesti ei rakendata. Brauseri Google Chrome for Work värskendused hoolitsevad kõige eest.

Peter Jurhs, tehnikadirektor

Lisateave

Sixt AG

Usume Sixtis veebi ja veebitehnoloogiate tulevikku. Chrome for Work võimaldab kõikidel töötajatel turvaliselt veebi ja enamikku siserakendusi kasutada. Brauserit Chrome for Work on väga lihtne seadistada ja juurutada.

Erich Sixt, tegevdirektor

SNL Financial

Chrome for Work toob esile Google Appsi parimad küljed. Gmail toimib oluliselt kiiremini, mis võimaldab SNL Financiali töötajatel tööle keskenduda.

Galen Warren, tehnoloogiajuht

Middlesexi haigla

Chrome'ile üleminek polnud tõesti mingi eriline sündmus – see on infosüsteemide juhile alati hea uudis.

Lud Johnson, infosüsteemide juht

Lisateave

Üle 100 juhtimisreegli

Brauseris Chrome for Work on saadaval enam kui 100 reeglit, mis sobivad teie organisatsiooni vajadustega. Valige automaatsed värskendused uusimate turbeparanduste saamiseks või käsitsi värskendused täpsema juhtimise võimaldamiseks. Seadistage, milliseid rakendusi ja laiendusi töötajad saavad, ning hallake ka erinevaid pistikprogramme. Saate isegi juurutada privaatse veebipoe koos kohandatud ja kureeritud rakendustega, hallata vanemate rakenduste ühilduvust ning teha muudki. Lisateavet leiate Chrome for Worki abikeskusest.

Täpsemad funktsioonid ja tugi

Tänapäeval kasutavad töötajad töö tegemiseks erinevaid seadmeid. Chrome'i pilvepõhine haldus võimaldab teil kohandada veebis reegleid ja eelistusi oma töötajaile, olgu nad siis ettevõtte lauaarvuti või isikliku sülearvuti taga. Lauaarvutite OS-ide pilvepõhine haldus ja Chrome'i tugi on saadaval Google Appsi klientidele. Kui te pole Appsi klient ja tahaksite saada lisateavet, registreeruge siin.

Turvalisus

Google Chrome for Work põhineb turvatehnoloogiatel, nagu turvaline sirvimine, liivakastirežiim ja automaatsed värskendused, mis kaitsevad teie organisatsiooni pahatahtlike saitide, viiruste, pahavara ning andmepüügirünnakute eest. Meie saitidevaheline skriptimine kaitseb saitide eest, mis püüavad varastada ettevõtte ja töötajate andmeid.

Stabiilsus

Chrome’i multitöötlusarhitektuur tähendab, et kui üks vaheleht jookseb kokku, ei peata see kogu brauseri tööd. Stabiilsuse parandamiseks käitame enne igat Chrome'i värskendust tuhandeid pidevaid automaatteste ning kogume andmeid oma arendus- ja beetakanalitelt.

Ühilduvus

Tänapäevaste veebistandarditega alati kaasas käiv Chrome võimaldab teil käitada kõige värskemaid pilverakendusi. Kui teie organisatsioon vajab vanemate rakenduste käitamiseks pärandbrauserit, siis proovige Chrome'i pärandbrauseri tuge, mis aitab IT-osakonnal Chrome'i juurutada, toetades ühtlasi ka vanemat brauserit.

Kiirus

Chrome on igati kiire – nii töölaualt käivitamisel, veebisaitide laadimisel kui ka keeruliste äriveebirakenduste käitamisel. Iga uue väljalaskega jätkab Chrome oma Octane-tulemuse – JavaScripti kiiruse etaloni – parandamist.

Produktiivsus

Kasutajad saavad Chrome'i sisse logida, et pääseda juurde oma rakendustele, järjehoidjatele, laiendustele ja muudele veebiseadetele. See tähendab, et kui töötaja lahkub kontorist, võib ta tööd hõlpsasti jätkata oma isiklikus seadmes.

Arendus

Paljud ettevõtted on loonud oma sisemised rakendused. Windowsis, Mac OS X-is, Linuxis, ChromeOS-is, Androidis ja iOS-is saadaolev Chrome võimaldab arendajatel luua veebirakenduse ning seda testida ja hallata kõigil neil platvormidel.